O mnie

Moje zdjęcie
Witam na moim blogu :) Zapraszam do czytania postów z archiwum, ponieważ obecnie blog jest zawieszony w pisaniu aż DO ODWOŁANIA.

FASHIONISTAS - odcinki

Odcinki: 

1. Cutie - Do skromnego groma lalek Mono przybywa pierwszy Ken...
2. Sassy Swappin' Styles Wave 1 - nowa lalka w stadzie, wypadek przy powitaniu, dlaczego Sassy odpada głowa?!
3. Happy Halloween - Duch w lesie...
4. Zakochany Cutie - W gronie Fashionistek pojawia się siostra Cutie - Rozi. Od razu wpada Kenowi Cutie w oko...
5. 1000 pierwszych randek - Cutie, dowiedziawszy się, że któraś lalka zakochała się w nim, postanawia ją odnaleźć. Za wszelką cenę!
6. Konkurencja - Ken Cutie dostaje prezent, który jednak całkowicie nie przypada mu do gustu. Dlaczego? Ponieważ to Ken! Postanawia ukryć go przed lalkami w szafie...
7. Wesołych Świąt! - Lalki ubierają choinkę :)
8. Zerwanie - Sassy ma dość rozwiązłego zachowania Cutiego i zrywa z nim. Jednak to dopiero początek, konsekwencje tego rozstania ciągną się przez następnych kilka odcinków...
9. Czarne charaktery - W spokojnym życiu Fashionistek pojawiają się pierwsze czarne charaktery. 
10. Uwolnienie Cutiego - Fashionistki uwalniają Cutiego z rąk porywaczek, ale nie wszystko dobrze się kończy. Cutie zauważa, że ktoś podmienił mu ciało!
11. Och jaki ja nieszczęsny... - Cutie załamuje się swoją mobilnością wynikającą z ograniczonej możliwości ruchowej sztywnego ciałka. Musi spełnić kilka warunków, by odzyskać swoje dawne, artykułowane ciało...
12. Przeprosiny - Cutie próbuje spełnić warunki umowy, odzyskuje swoje ciało, ale czy na pewno jest zadowolony? Nick zrywa z Alex.
13. Przeznaczenie [cz.1][cz.2] - Alex chce przekonać Nicka, że sztywne ciałko to dla niej żaden problem. Ale czy uda jej się do niego dotrzeć? Jaką rolę odegra w tym wszystkim nowa lalka, Eva? Czy nowy Ken jest prawdziwym partnerem Alex, przeznaczonym już w projektach Mattela?
14. Cutie postanawia napisać notkę, po miesięcznej przerwie w blogowaniu.
15. Wild - Cutie już prawie zdobywa Wild, gdy okazuje się, że to wcale nie ta, której zawsze tak pragnął...
16. Wyprowadzka Wild
17. Wyrzucona - My Scene z Delancey na czele znów próbują przejąć władzę w pokoju. Gdy zauważąją brak Westley, posądzają Fashionistki o porwanie jej. A gdy West wreszcie się znajduje, już nie jest tą samą lalką co wcześniej...
18. "Czy jestem Fashionistką?" - Westley próbuje poradzić sobie w sytuacji, w której postawiła ją Delancey. Fashionistki przyjmują ją z otwartymi rękami, ale czy Del pozwoli, by Alex zwiększyła liczbę swoich "poddanych"?
19. Alex i Cutie odkurzają bloga.


Obserwatorzy