Z okazji nadchodzącego Nowego Roku,
chciałabym Wszystkim Wam życzyć po pierwsze: szampańskiej zabawy w myśl zasady,
jakie pierwsze chwile Nowego Roku, taki on i cały! ;-)
A potem to już spełnienia marzeń, tych skrytych i tych mniej, lalkowych i nie, wszystkich!
Zdrowia i pomyślności w codziennym trudzie życia,
Szczęścia i miłości, szczerych przyjaźni
i oczywiście dotrzymania postanowień noworocznych! :D
Wszystkiego Najlepszego Kochani!
Happy New Year everyone!