Zdrowych i wesołych Świąt spędzonych w miłej rodzinnej atmosferze,
odrobiny śniegu dla poczucia prawdziwego klimatu Gwiazdki ;)
wspaniałych i trafionych prezentów pod choinką
oraz słodkich buziaków pod jemiołą :D
Moje lalki też mają choinkę, ubrały ją ze zniecierpliwienia już we wtorek!
Zobaczcie, jak to się odbywało ;)
(niestety, to nie jest typowy odcinek mojej "blogonoweli", brak w nim odpowiedniej dawki humoru, podłych intryg i ukrytego w szafie Kena)
Merry Christmas everyone!