O mnie

Moje zdjęcie
Witam na moim blogu :) Zapraszam do czytania postów z archiwum, ponieważ obecnie blog jest zawieszony w pisaniu aż DO ODWOŁANIA.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Merry Christmas. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Merry Christmas. Pokaż wszystkie posty

sobota, 24 grudnia 2011

Wesołych Świąt!

Zdrowych i wesołych Świąt spędzonych w miłej rodzinnej atmosferze,
odrobiny śniegu dla poczucia prawdziwego klimatu Gwiazdki ;)
wspaniałych i trafionych prezentów pod choinką
oraz słodkich buziaków pod jemiołą :D

Moje lalki też mają choinkę, ubrały ją ze zniecierpliwienia już we wtorek!
Zobaczcie, jak to się odbywało ;)
(niestety, to nie jest typowy odcinek mojej "blogonoweli", brak w nim odpowiedniej dawki humoru, podłych intryg i ukrytego w szafie Kena)

















Merry Christmas everyone!

Obserwatorzy