O mnie

Moje zdjęcie
Witam na moim blogu :) Zapraszam do czytania postów z archiwum, ponieważ obecnie blog jest zawieszony w pisaniu aż DO ODWOŁANIA.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą It's My Nature. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą It's My Nature. Pokaż wszystkie posty

środa, 11 kwietnia 2012

Livkowo po raz wtóry ^^

Znów Was zaspamuję zdjęciami jednej z moich Livek, tym razem to Alexis, która niedawno zamieszkała w moim domu.
Chyba nie muszę pisać, że bardzo ją lubię i że jest śliczna? Pisałam o tym gdzie się dało, musicie wybaczyć. Ona mnie tak zachwyca, że za każdym razem, gdy na nią patrzę, uśmiecham się i wzdycham, taka jest piękna <3
Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że Liv są specyficznymi lalkami i nie trafiają w każde gusta, moja ocena jej urody jest wyłącznie moim odczuciem i nikomu nie zamierzam go narzucać :)

Alexis wybrała się ze mną na świąteczny spacer do lasu w Lany Poniedziałek. Trochę wiało po głowie, w jednej połowie lasu leżał śnieg, a w drugiej kwitnęła wiosna, ale było dosyć przyjemnie.
Brakło mi nieco pomysłu do ustawiania Alexis, więc zdjęć mam mniej niż zwykle robiłam.







A tak podróżują ze mną moje lalki, w kieszeni bluzy :D
(poprzednio Hayden też tak nosiłam w plenerze)


Zanim się pożegnam, chciałabym jeszcze życzyć
WSZYSTKIEGO LALKOWEGO IMAGO
która dziś obchodzi 18 urodziny, a jakże! :D
Wszystkiego Najlepszego kochana! :* :)

Pa!


niedziela, 25 marca 2012

Livkowo^^

Żeby zapchać lukę pomiędzy poprzednim odcinkiem, a następnym, którego nie mam jeszcze na papierze ani nawet w głowie, uraczę Was malutkim livkowym spamem z Hayden w roli głównej.
Zdjęcia są ogromne, więc jakby ktoś chciał jej zajrzeć w oczy, wystarczy kliknąć ;)





Zdradzę Wam jeszcze, że kupiłam kolejną Liv z It's My Nature i jestem bardzo uradowana z tego powodu. Wystarczy teraz tylko czekać na listonosza^^

I would also really apologize to all non-Polish readers that the last episode of "Fashionistas" I did not put the dialogue in English language. I will try to make up for it as soon as possible. Forgive me!

czwartek, 19 stycznia 2012

Zimowa Sophie

Ostatniego zimowego dnia, choć właściwie tu na Pomorzu to był dopiero pierwszy taki :D, moja nowo przybyła Sophie postanowiła "zbadać" co to ten cały śnieg i czy warto się z niego tak cieszyć, jak ja to czyniłam przez cały wtorek :D Zabrałam ją więc na sesję i chyba jej się spodobało :)


Sophie: Patrz, trzymam śnieg! Szybko rób fotkę, Hayden i Katie mi pozazdroszczą!
Mono: Lepiej nie przyznawaj się Hayden, że byłaś na zewnątrz, wzięłaś jej buty bez pozwolenia.
Sophie: Racja! Pokażę tylko Katie! :-D



Sophie: Bitwa na śnieżki? A może tchórzysz?


Sophie: Zrobiłam bałwana i pożyczyłam mu moją czapkę! Fajny, prawda? :-)
Miałaś rację Mono, śnieg jest super!

Uwielbiam ją :) Jej kolor włosów, oczu, ubrania, wszystko idealnie pasuje moim zdaniem do zimowej scenerii :) I choć ciężko jest mi ją pozować, bardzo się cieszę, że ją mam :)

czwartek, 12 stycznia 2012

Trochę Livek

Za oknem wieje i pada, aura taka, że nic tylko spać. A ja z nudy albo z "niechciejstwa" zrobiłam kilka zdjęć moim Livkom. Zdjęcia nie powalają ani jakością, ani poziomem zaawansowania w pozowaniu. Wypadłam z rytmu fotografowania dla samego fotografowania :(
Wrzucam jednak te kilka zdjęć, bo obciach tak nic nie pisać przez dłuższy czas.

Obie Livki pochodzą z serii It's My Nature i są to Hayden (w czapce) i Katie.








Żadne prezenty gwiazdkowe nie cieszą tak, jak te od samego siebie, dlatego też ja w minione Święta dostałam ode mnie właśnie tą Hayden :D
A już niedługo do moich dziewczynek dołączy jeszcze Sophie! :)

Zdradzę Wam też, że jestem w trakcie pisania scenariusza do następnego odcinka mojej blogonoweli, w której pewne wydarzenia doprowadzą do strasznej sytuacji.
Odcinek na blogu już niebawem!

Obserwatorzy